Aktualności - Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO

Szkoła prowadzi rekrutację online.
Więcej informacji pod numerem telefonu 798 845 768

Aktualności

Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO

W dniu 10.11.2020 r. nasza szkoła wzięła udział w kolejnej edycji akcji MEN ,,Szkoła do hymnu”. Łącząc się on-line o godzinie 11:11 wspólnie odśpiewaliśmy Mazurek Dąbrowskiego.

Szanowni Państwo,

W związku z wprowadzeniem nowych obostrzeń, a także przedłużeniem nauki zdalnej, przedstawiamy system pracy sekretariatu w bieżącym miesiącu.

Sekretariat pracuje stacjonarnie w dniach: 9, 16, 18, 20, 23, 25, 27, 30 listopada. W pozostałe dni obowiązuje praca zdalna.

Drodzy Uczniowie,
Zapraszamy do udziału w 19. edycji projektu SIGG i do rozpoczynającej się rejestracji.

SIGG to internetowa gra inwestycyjna realizowana na platformie GPWtr@der. Zespoły utworzone przez Uczniów będą dysponować jednym rachunkiem inwestycyjnym i określoną kwotą wirtualnych pieniędzy. Podczas inwestycji uczniowie poznają instrumenty finansowe notowane na warszawskiej giełdzie: akcje, ETF-y i kontrakty terminowe, a następnie zdecydują, w jakie chcieliby zainwestować i dokonać transakcji.

Nasza szkoła otrzymała Europejską Odznakę Jakości eTwinning za realizowany w roku szkolnym 2019/2020 projekt "Wise Words".
Oznacza to, że praca grupy uczniów i nauczycieli została oceniona jako reprezentująca najwyższy europejski poziom. Gratulacje!

Drodzy Uczniowie, 

Nasza szkoła włączyła się w kampanię edukacyjno-charytatywną, której celem jest edukacja ekologiczna dzieci, a dzięki nim również dorosłych, w zakresie segregacji tuszów do drukarek – tzw. kartridży. Zachęcamy Was do zbierania w domu zużytych tuszów z drukarek atramentowych. Zebrane w ten sposób odpady przekazane zostaną do recyklingu, a za uzyskane pieniądze zostanie zakupiona karma dla zwierzaków ze schronisk.

Szanowni Państwo,

Sekretariat szkoły czynny jest w godzinach 8:00-16:00.
W trosce o bezpieczeństwo zarówno Państwa, jak i pracowników szkoły, zachęcamy do załatwiania wszystkich spraw niewymagających bezpośredniego kontaktu pod numerem telefonu 798 845 768, lub mailowo Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zobacz inne artykuły

Społeczne Liceum Ogólnokształcące nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego STO

Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 im. Jana Nowaka-Jeziorańskiego Społecznego Towarzystwa Oświatowego

Adres: ul. Polinezyjska 10 A, Dzielnica Ursynów, 02-777 Warszawa
Kontakt: +48 (22) 649 12 00; +48 798 845 768 sekretariatlo@zsosto.pl
Godziny pracy sekretariatu: 8:00-16:00